KONST / Litografier / Litografi 11944300
nr 1194 4300
Litografi
"Missbruka icke Guds namn", 24x39
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:18:03
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr